Delist olacak coinler

Binance spot ve USDT-M vadeli. Az önce güncellendi

Binance'ten çıkacak coin: 3. Sıradaki: EPIC, 2026-10-28 03:00 UTC sonra. Monitoring Tag olan coin: 34.

Delist olacak 3

Duyurudan beri: delist duyurulduğu andan itibaren fiyat değişimi.

1EPICSpot0.1204-12.7%-2026-10-28 03:00 UTC-67.7%vadeli verisi yok
2QUICKSpot0.004690-11.0%-2026-10-28 03:00 UTC-40.9%vadeli verisi yok
3VELODROMESpotVadeli0.03266-6.6%-2026-10-28 09:00 UTC-22.5%Balinalar 67% L
Kalabalık 46% L

Monitoring Tag Binance'in yüksek riskli olarak işaretlediği coinler

Binance bu coinleri düzenli olarak inceler. Delist edilen coinler genellikle bu listeden çıkar, ancak etiket bir karar değildir.

Delist olan coinler son 90 gün

1MITOVadeli2026-10-23-46.5%-13.0%
2PTBVadeli2026-10-23-61.4%-23.3%
3EPICVadeli2026-10-20-61.1%-56.1%
41000000BOBVadeli2026-10-05-43.0%-
5PROMPTVadeli2026-10-05-14.8%-
6PUMPBTCVadeli2026-10-05+206%-
7STGVadeli2026-09-24-19.3%-
8ICXVadeli2026-08-26-34.4%-
9SCRTVadeli2026-08-26-67.5%-
10STORJVadeli2026-08-26-47.1%-
11ACXVadeli2026-08-07-0.8%-
12HFTVadeli2026-08-07+155%-
13VANRYVadeli2026-08-07-49.7%-
14VICVadeli2026-08-07-27.6%-
15NFPVadeli2026-07-02-29.9%-
16IPVadeli2026-06-28-29.5%-
17TONVadeli2026-06-23-12.7%-
18COSVadeli2026-06-11-60.0%-
19DVadeli2026-06-11-63.1%-
20HIGHVadeli2026-06-11-77.5%-
21MBOXVadeli2026-06-11-61.8%-
22ATAVadeli2026-05-19-56.9%-
23MLNVadeli2026-05-19-27.2%-
24PHBVadeli2026-05-19-64.1%-
25SYSVadeli2026-05-19-62.7%-
26DAMVadeli2026-04-29-5.9%-
27IRVadeli2026-04-29-48.3%-
28ZKJVadeli2026-04-29-13.9%-
29AIVadeli2026-04-28-2.7%-
30VINEVadeli2026-04-28+5.8%-
31B3Vadeli2026-04-28-25.1%-
32BOBVadeli2026-04-28+1.5%-
33DEGENVadeli2026-04-28-1.0%-
34DEGOVadeli2026-04-21-63.0%-
35DENTVadeli2026-04-21-46.1%-
36TRUVadeli2026-04-21+3.7%-
37FIOVadeli2026-04-15-64.9%-
38FUNVadeli2026-04-15-62.8%-
39OXTVadeli2026-04-15-38.1%-
40HIPPOVadeli2026-04-08-72.4%-
41OLVadeli2026-04-08-39.6%-
42PUFFERVadeli2026-04-08-3.6%-
43RLSVadeli2026-04-08-31.8%-
44A2ZVadeli2026-03-24+28.2%-
45FORTHVadeli2026-03-24-61.5%-
46HOOKVadeli2026-03-24-45.7%-
47LRCVadeli2026-03-24-27.9%-
48NTRNVadeli2026-03-24-60.4%-
49RDNTVadeli2026-03-24+4.1%-
501000WHYVadeli2026-03-17-73.8%-
51VFYVadeli2026-03-17-35.2%-
52OMVadeli2026-02-23+2.5%-
53RVVVadeli2026-02-10-86.5%-
54YALAVadeli2026-02-10-26.2%-
55CHESSVadeli2026-02-06-40.5%-
56DFVadeli2026-02-06-66.1%-
57GHSTVadeli2026-02-06-56.7%-
58NKNVadeli2026-02-06-59.4%-
5942Vadeli2026-01-30-31.1%-
60COMMONVadeli2026-01-30-64.7%-
61CUDISVadeli2026-01-30-28.4%-
62EPTVadeli2026-01-30-6.2%-
63BIDVadeli2026-01-21-44.0%-
64DMCVadeli2026-01-21-42.9%-
65TANSSIVadeli2026-01-21+10.2%-
66ZRCVadeli2026-01-21-30.6%-
67FXSVadeli2026-01-06-19.0%-
68FISVadeli2025-12-10-59.6%-
69REIVadeli2025-12-10-48.0%-
70SKATEVadeli2025-12-10-83.6%-
71VOXELVadeli2025-12-10-45.7%-
72OBOLVadeli2025-12-05-59.4%-
73TOKENVadeli2025-12-05-38.8%-
74MILKVadeli2025-12-05-64.9%-
75PONKEVadeli2025-11-28-38.3%-
76QUICKVadeli2025-11-28-43.7%-
77SWELLVadeli2025-11-28-57.4%-
78PORT3Vadeli2025-11-23-70.0%-
79FLMVadeli2025-11-21-61.3%-
80PERPVadeli2025-11-21-64.4%-
81XCNVadeli2025-11-21-43.1%-
821000XVadeli2025-11-14-26.2%-
83MYROVadeli2025-11-14-32.2%-
84AI16ZVadeli2025-11-06-39.2%-
85KDAVadeli2025-11-06-93.2%-
86SLERFVadeli2025-10-20-24.9%-
87BAKEVadeli2025-10-03-68.9%-
88HIFIVadeli2025-10-03+3.0%-
89NEIROETHVadeli2025-09-26-91.6%-
90UXLINKVadeli2025-09-26-76.8%-
91ALPHAVadeli2025-09-23+34.0%-
92OMNIVadeli2025-09-22+8.6%-
93BSWVadeli2025-09-15-53.5%-
94MKRVadeli2025-09-08-18.1%-
95LEVERVadeli2025-09-03-32.2%-
96DEFIVadeli2025-08-11+26.6%-
97MEMEFIVadeli2025-08-11+81.5%-
98LOKAVadeli2025-07-21+120%-
99ALPACAVadeli2025-04-30+2,005%-
100BADGERVadeli2025-04-14-54.1%-
101BALVadeli2025-04-14-42.4%-
102NULSVadeli2025-04-14-76.7%-
103TROYVadeli2025-04-14-86.8%-
104VIDTVadeli2025-04-14-73.1%-
105COMBOVadeli2025-03-27-74.2%-
106LINAVadeli2025-03-27-66.6%-
107BNXVadeli2025-03-17+94.9%-
108AMBVadeli2025-02-21-81.5%-
109STMXVadeli2025-02-21-30.3%-
110OMGVadeli2025-01-31-10.0%-
111REEFVadeli2025-01-22-12.5%-
112FTMVadeli2025-01-06-41.2%-
113DARVadeli2024-12-26-18.1%-
114BLZVadeli2024-12-23-47.0%-
115BONDVadeli2024-12-16-31.2%-
116LOOMVadeli2024-12-09+53.2%-
117ORBSVadeli2024-12-09+41.0%-
118XEMVadeli2024-12-09+104%-
119KEYVadeli2024-12-03-22.9%-
120RENVadeli2024-12-03+47.2%-
121UNFIVadeli2024-10-30-40.2%-
122KLAYVadeli2024-10-22-10.0%-
123AGIXVadeli2024-06-25-27.0%-
124OCEANVadeli2024-06-25-26.5%-
125WAVESVadeli2024-06-11-41.7%-
126MDTVadeli2024-05-16-11.8%-
127GLMRVadeli2024-05-15-96.7%-
128IDEXVadeli2024-05-15-8.6%-
129RADVadeli2024-05-14+1.8%-
130SNTVadeli2024-05-13-12.3%-
131STPTVadeli2024-05-13-10.6%-
132DGBVadeli2024-04-01+36.0%-
133STRAXVadeli2024-03-15+51.5%-
134RAYVadeli2022-11-15-47.3%-
135FTTVadeli2022-11-14-98.9%-
136SCVadeli2022-06-17-34.5%-

PumpGlass, Binance'in yayımladığı takvimi gösterir. İşlem yapmadan önce resmi Binance duyurusunu kontrol edin. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sık sorulan sorular

Hangi coinler delist olacak?

Duyurulan delistler: EPIC (2026-10-28 03:00 UTC), QUICK (2026-10-28 03:00 UTC), VELODROME (2026-10-28 09:00 UTC). Binance'in en yakından izlediği Monitoring Tag coinleri: GTC, ARK, SOPH, WIF, AVA, STX, MOVR, LSK, JASMY, SYN, BLUR, VELODROME.

Delist olunca vadeli pozisyonuma ne olur?

Delist saatinden önce Binance yeni pozisyon açılmasını durdurur, belirtilen saatte de açık pozisyonların hepsini uzlaşma fiyatından kapatır. Çıkış fiyatını kendiniz seçmek istiyorsanız pozisyonu önceden kapatın.

Cüzdanımdaki spot coinlere ne olur?

Delist saatinde spot işlemler durur ve coin artık Binance'te alınıp satılamaz. Çekimler genellikle birkaç hafta daha açık kalır, kesin tarih Binance duyurusunda yazar.

Binance Monitoring Tag nedir?

Binance'in diğerlerinden daha oynak ve riskli coinlere koyduğu etikettir. Binance bu coinleri daha sık inceler ve delist edilenler genellikle bu gruptan çıkar, ancak etiket tek başına delist kararı değildir.

Binance delisti ne kadar önce duyurur?

Genellikle bir ila iki hafta önce. Bu sayfa Binance takvimini her saat okur, bu yüzden yeni bir delist duyurudan sonra bir saat içinde burada görünür.

Veriler nereden geliyor?

Binance'ten: resmi spot delist takvimi, delist tarihli vadeli kontrat listesi ve binance.com'daki Monitoring Tag. Bir coin yalnızca Binance spot'tan tamamen çıktığında veya USDT-M sürekli vadelisi kapandığında listelenir.

Diğer canlı sayfalar: fonlama oranları, long short oranı, likidasyon haritası ve Crypto Whale Tracker balina pozisyonları.